DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kas gali nominuoti moteris į 100 Lietuvos moterų sąrašą?

Visi norintys, iki birželio 8d. užpildydami šią trumpą nominacijos formą.

 

Kokių profesijų moteris galiu nominuoti į 100 Lietuvos moterų sąrašą?

Kviečiame nominuoti moteris, kuriomis, jūsų manymu, verta didžiuotis, šiose penkiose kategorijose:

  • Verslas

  • Menas ir kultūra

  • Pilietinė visuomenė

  • Mokslas, išradimai ir inovacijos

  • Valstybės valdymas, gynyba ir atstovavimas

Kiek moterų galiu nominuoti į 100 Lietuvos moterų sąrašą?

Kviečiame nominuoti neribotą skaičių Lietuvos moterų, kuriomis, jūsų manymu, verta didžiuotis, vienoje ar visose penkiose kategorijose.

 

Ar galiu nominuoti moteris, gyvenančias užsienyje?

Kviečiame nominuoti Lietuvos moteris, kuriomis, jūsų manymu, verta didžiuotis, nepriklausomai nuo to, ar jos gyvena Lietuvoje, ar už jos ribų.

 

Kokių profesijų moteris galiu nominuoti „Menas ir kultūra” kategorijoje?

Šioje kategorijoje kviečiame nominuoti moteris iš meno ir kultūros pasaulio, kuriomis, jūsų manymu, verta didžiuotis. Pvz. šioje kategorijoje gali būti nominuojamos dailininkės, dizainerės, kompozitorės, aktorės, šokėjos, režisierės, rašytojos, poetės ir kt.

Kokių profesijų moteris galiu nominuoti „Mokslas, išradimai ir inovacijos” kategorijoje?

Šioje kategorijoje kviečiame nominuoti moteris iš mokslo ir technologijų pasaulio, kuriomis, jūsų manymu, verta didžiuotis. Šioje kategorijoje taip pat gali būti nominuojamos išradėjos, inovatorės ir pradininkės ne tik mokslo ir aukštųjų technologijų srityse pvz. moterys, sumaniusios ir/arba įdiegusios naujoves – inovatoriškas idėjas ir/arba metodikas – verslo, švietimo ar kitose srityse.

Kokių profesijų moteris galiu nominuoti „Valstybės valdymas, gynyba ir šalies atstovavimas” kategorijoje?

Šioje kategorijoje kviečiame nominuoti moteris, dirbančias viešajame sektoriuje ir/arba prisidedančias prie valstybės valdymo, gynybos ir šalies atstovavimo, kuriomis, jūsų manymu, verta didžiuotis. Pvz. šioje kategorijoje gali būti nominuojamos valstybės tarnybos lyderės, parlamentarės, kariūnės, savanorės, diplomatės, garbės konsulės, tarptautinių organizacijų pareigūnės ir kt.

Kokių profesijų moteris galiu nominuoti „Pilietinė visuomenė” kategorijoje?

Šioje kategorijoje kviečiame nominuoti moteris, dirbančias nevyriausybiniame sektoriuje ir/arba prisidedančias prie Lietuvos pilietinės visuomenės vystymo ir stiprinimo, kuriomis, jūsų manymu, verta didžiuotis. Pvz. šioje kategorijoje gali būti nominuojamos NVO atstovės, tyrėjos, publicistės, misionierės, žmogaus teisių gynėjos, aktyvistės, visuomeninių projektų vadovės ir kt.

Kokių profesijų moteris galiu nominuoti „Verslas” kategorijoje?

Šioje kategorijoje kviečiame nominuoti moteris iš verslo pasaulio, kuriomis, jūsų manymu, verta didžiuotis. Pvz. šioje kategorijoje gali būti nominuojamos sėkmingų startuolių kūrėjos, verslo lyderės, Lietuvos verslumo skatintojos, verslo teisininkės ir kt.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite: 100lietuvosmoteru[at]womenat.com

  • Grey LinkedIn Icon

Connect on LinkedIn

  • Grey Tumblr Icon

Follow us on Twitter

  • Grey Facebook Icon

Find us on Facebook